Obniżka! JOHNNY DEPP. WSPÓŁCZESNY BUNTOWNIK Zobacz większe

JOHNNY DEPP. WSPÓŁCZESNY BUNTOWNIK


83-60279-09-8

Brian J. Robb
JOHNNY DEPP. WSPÓŁCZESNY BUNTOWNIK
304 str.
Przeł. Maciej Świerkocki
Oprawa: miękka
ISBN: 83-60279-09-8
31.40 zł 34.90 zł

Wyczerpująca i rzetelna biografia aktora nazywanego ,,najbardziej seksownym mężczyzną na świecie". Gwiazda ,,Piratów z Karaibów" i ,,Marzyciela", Johnny Depp, jest znany z ekranów kin już od dwudziestu lat. W tym czasie nie zmieniły się tylko dwie rzeczy: zamiłowanie aktora do ekscentrycznych, wyrazistych ról i jego zniewalająca egzotyczna uroda. Można powiedzieć, że Depp, mieszkający obecnie we Francji ze swoją ukochaną Vanessą Paradis, dzisiaj już mężczyzna po czterdziestce, osiągnął w życiu wszystko, chociaż sukces wcale nie przyszedł mu łatwo.
Autor książki, zatytułowanej ,,Johnny Depp: współczesny buntownik", kreśli wizerunek skomplikowanego wewnętrznie, udręczonego psychicznie młodego człowieka, którego trudne dzieciństwo i buntownicza, zamroczona alkoholem i narkotykami młodość nie zwiastowały późniejszej kariery uwielbianego przez kobiety gwiazdora.
Obok opisów chuligańskich wybryków, miłostek i przelotnych romansów, między innymi z Winoną Ryder i supermodelką Kate Moss, czytelnik znajdzie tu również wnikliwą analizę kariery zawodowej aktora oraz jego bezkompromisowo niezależnych i ryzykownych artystycznie ról filmowych, poprzez które Depp określa się jako artysta i osoba prywatna.
„Czysta przyjemność - agenci Deppa zapewne chcieliby ocenzurować niektóre fragmenty tej książki." - Independent on Sunday

Recenzje książki:

Pliki do pobrania